9" Nano

Prekės kodas: 800NANO-9
7,50 €

Atributai

  • Serija: Nano serija
  • Ilgis: 9"

Aprašymas

Voile dirželiai gaminami iš stipraus ir tampraus poliuretano su UV atspariais priedais prailginančiais tarnavimo laiką.

Naujausi NANO serijos gaminiai yra tokie pat universalūs, kaip ir originalūs Voile dirželiai, tačiau daug siauresni - tik 13mm.

Ši serija sukurta atnaujinus musų originalius dirželius atsižvelgiant į vartotojų pastabas. Šios serijos dirželiai pritaikyti pritvirtinti, net ir mažiausius daiktus, kaip kad pieštukas. Šių dirželių savybės nepakito ir jie gaminami iš tų pačių vandeniui ir UV spinduliuotei atsparių medžiagų kaip ir jums jau žinomi Voile dirželiai. Nano serijos dirželiai pasižymi kibia tekstūra ir sagtimis pagamintomis iš nailono su anglies pluošto dalelėmis. Taigi, jeigu jums reikia mažo, bet labai patvaraus dirželio - nano linijos produkcija kaip tik tas ko jūs ieškote.

Darbe, gamtoje ir bet kur kitur, Voile dirželiai patikimas būdas pritvirtinti, surišti ar net sutaisyti.

  • Neįsielektrinantys
  • Nebraižantys
  • Neslidūs
  • Atsparūs UV spinduliuotei
  • Ypač stiprūs
  • Galima naudoti ekstremaliomis oro salygomis
  • Susisega tarpusavyje


Voile dirželiai naudojami ir drengiami visuose žemynuose ir įvairiomis sąlygomis – nuo ekspedicijų slidėmis Antarktyje iki kelionių motociklais po Mongolijos stepes ar greitam apsilankymui prekybos centre. Voile dirželiai ištveria įvairias negandas.

 


SAVYBĖS IR PANAUDOJIMAS

Neraginame išmesti jūsų taip pamėgtos sidabrinės lipnios juostos, visokiausių virvučių ir šniūrų ar elastinės gumos su kabliukais galuose. Tačiau prieš juos naudodami pagalvokita apie tai, kad Voile dirželiai praktiškai yra nepažeidžiami UV spinduliuotės ir drėgmės. Taip pat jiems suteikiama 2 metų gamintojo garantija.

 


ILGIAI

Standartiniai 12” Voile dirželiai ilgą laiką buvo neatskiriama slidininkų įrangos dalis. Tačiau keičiantis slidžių dizainui ir pločiui, nutarėme papildyti dirželių pasirinkimą dar keliais ilgiais. Taip pat, jūsų išradingumas pritaikant dirželius kasdieniame gyvenime skatina mus nestovėti vietoje ir pasiūlyti naujų produktų.

Šiandien galime pasiūlyti standartinio pločio ¾” dirželius 15”, 20”, 25” ilgio. Mūsų gaminamos stipresnės XL serijos dirželiai yra 22” ir 32” ilgio. Taip pat verta paminėti, kad Voile dirželius galima lengvai ir patogiai tarpusavyje susegti ir tokiu būdu pasidaryti norimo ilgio dirželį.

 


SAGTYS

Sagtis galite pasirinkti iš tradicinio aliuminio ar mūsų gaminamo nailono.

Mūsų tradicinė metalinė sagtis gaminama iš karščiu apdoroto aliuminio, kuris suteikia tvirtumo. Sagtis yra plona, dėl to efektyviau ir patogiau galima susegti daiktus. Šis pasitvirtinęs dizainas yra tiek populiarus, kad net mūsų konkurentai jį pradeda kopijuoti.

Nailono sagtis pagaminta naudojant anglies pluošto daleles yra tokia pat stipri kaip ir mūsų klasikinė aliuminio sagtis. Ji taip pat nebraibraižo ir neįsielektrina, dėl to yra mėgstama ir naudojama moto sporto entuziastų ir net statybų kontraktorių.

 


SPALVOS

Originalios, gerai pastebimos oranžinės spalvos Voile dirželiai buvo neatsiejama istorijos dalis. Labai lengvai pastebima iš tolo, kai dirželius reikėdavo surasti, oranžinė Voile spalva užsitarnavo gerą reputaciją. Tačiau, dėl jūsų išradingumo pritaikant dirželius vis naujais būdais, nutarėme praplėsti spalvų gamą ir pasiūlyti platesnį pasirinkimą skirtingiems gyvenimo atvejams.