32" XL serija

Prekės kodas: 800-32
15,00 €

Atributai

 • Serija: XL serija
 • Ilgis: 32"

Aprašymas

Voile dirželiai gaminami iš stipraus ir tampraus poliuretano su UV atspariais priedais prailginančiais tarnavimo laiką.

20% storesni ir 25% platesni XL serijos dirželiai ne tik didesni, bet ir gerokai stipresni.

Plona, bet tvirta termiškai apdorota aliuminio sagtis taupo vietą.

Nedaug dalykų gyvenime yra tokie patikimi kaip Voile dirželiai. Per trisdešimt metų jie tapo puikiausia alternatyva lipniai juostai, elastinėm gumom su kabliais ir kitoms bagažo tvirtinimo juostoms.

Darbe, gamtoje ir bet kur kitur, Voile dirželiai patikimas būdas pritvirtinti, surišti ar net sutaisyti.

 • 20% storesni
 • 25% platesni
 • Ilgesni
 • Neslidūs
 • Atsparūs UV spinduliuotei
 • Ypač stiprūs
 • Galima naudoti ekstremaliomis oro salygomis
 • Susisega tarpusavyje
 • Laiko patikrintas dizainas


Voile dirželiai naudojami ir drengiami visuose žemynuose ir įvairiomis sąlygomis – nuo ekspedicijų slidėmis Antarktyje iki kelionių motociklais po Mongolijos stepes ar greitam apsilankymui prekybos centre. Voile dirželiai ištveria įvairias negandas.

 


SAVYBĖS IR PANAUDOJIMAS

Neraginame išmesti jūsų taip pamėgtos sidabrinės lipnios juostos, visokiausių virvučių ir šniūrų ar elastinės gumos su kabliukais galuose. Tačiau prieš juos naudodami pagalvokita apie tai, kad Voile dirželiai praktiškai yra nepažeidžiami UV spinduliuotės ir drėgmės. Taip pat jiems suteikiama 2 metų gamintojo garantija.

 


ILGIAI

Standartiniai 12” Voile dirželiai ilgą laiką buvo neatskiriama slidininkų įrangos dalis. Tačiau keičiantis slidžių dizainui ir pločiui, nutarėme papildyti dirželių pasirinkimą dar keliais ilgiais. Taip pat, jūsų išradingumas pritaikant dirželius kasdieniame gyvenime skatina mus nestovėti vietoje ir pasiūlyti naujų produktų.

Šiandien galime pasiūlyti standartinio pločio ¾” dirželius 15”, 20”, 25” ilgio. Mūsų gaminamos stipresnės XL serijos dirželiai yra 22” ir 32” ilgio. Taip pat verta paminėti, kad Voile dirželius galima lengvai ir patogiai tarpusavyje susegti ir tokiu būdu pasidaryti norimo ilgio dirželį.

 


SAGTYS

Sagtis galite pasirinkti iš tradicinio aliuminio ar mūsų gaminamo nailono.

Mūsų tradicinė metalinė sagtis gaminama iš karščiu apdoroto aliuminio, kuris suteikia tvirtumo. Sagtis yra plona, dėl to efektyviau ir patogiau galima susegti daiktus. Šis pasitvirtinęs dizainas yra tiek populiarus, kad net mūsų konkurentai jį pradeda kopijuoti.

Nailono sagtis pagaminta naudojant anglies pluošto daleles yra tokia pat stipri kaip ir mūsų klasikinė aliuminio sagtis. Ji taip pat nebraibraižo ir neįsielektrina, dėl to yra mėgstama ir naudojama moto sporto entuziastų ir net statybų kontraktorių.

 


SPALVOS

Originalios, gerai pastebimos oranžinės spalvos Voile dirželiai buvo neatsiejama istorijos dalis. Labai lengvai pastebima iš tolo, kai dirželius reikėdavo surasti, oranžinė Voile spalva užsitarnavo gerą reputaciją. Tačiau, dėl jūsų išradingumo pritaikant dirželius vis naujais būdais, nutarėme praplėsti spalvų gamą ir pasiūlyti platesnį pasirinkimą skirtingiems gyvenimo atvejams.